Kadrovska zasedba

Ravnateljica: Alenka Močnik

Pomočnice ravnateljice: Anja Česen, Adrijana Stopar Peljhan, Judita Leban

Svetovalna delavka: Jana Blažko, Tamara Paravan

Logopedinja: Nika Puc

Organizator prehrane: Blanka Samec

Organizator zdravstveno higienskega režima: Melita Ipavec

Tajnik VIZ VI: Nives Velikonja

Računovodja: Nadja Kovač

Administrativna delavka: Janja Lozar

Obračun oskrbnin: Maja Vidic

 

Vzgojitelji predšolskih otrok: Neža Andlovic, Tadeja Bajc, Nadja Bago, Mateja Batagelj, Tina Breščak, Urška Cencič, Marjana Črnilogar, Dolores Dietz, Mavricija Ferjančič, Tanja Ferjančič, Anina Filipič, Danijela Furlan, Renata Gruden, Seada Hajdić, Kaja Ivanović,  Maja Kravos, Irma Jež, Anja Kobal, Anja Kompara, Anja Kotnik, Karmen Krašna, Jana Krajnc, Tatjana Kranjc, Urška Krašna, Maja Koren, Nina Koren, Marjana Krapež, Suzana Krapež, Judita Leban, Maja Lešnjak, Anja Ličen, Nadja Likar, Suzana Likar, Kristina Lozar Bratina, Klavdija Mikuš, Mateja Mikuž Kete, Agata Petkovšek,  Lori Petkovšek, Klavdija Petrič,  Ksenija Podgornik, Alenka Praček, Tadeja Pregelj, Kristina Pupovac, Kristina Repič Koncilja, Tjaša Rustja, Ana Stanonik, Ingrid Šelj, Lavra Škerjanc, Patricija Štakolič, Mateja Terčelj, Mojca Tominc, Nataša Troha, Tjaša Troha, Kristina Vanceta, Armin Vidmar, Eva Vidmar, Ines Vidmar, Ivana Mikuž.

Vzgojitelji predšolskih otrok - pomočniki vzgojiteljev: Anja Andlovic, Suzana Bajc, Tjaša Bajc, Marina Bizjak, Mateja Bizjak, Adela Blažič, Kristina Bratina, Jakob Černigoj, Tamara Černigoj, Metka Čibej, Ksenija Črnigoj, Nives Drinić, Maja Durn, Irena Gnezda, Andreja Groznik, Klavdija Harej, Lara Jež, Nataša Klančar Ambrožič, Polonca Klemenčič Cizara, Anja Kobal, Alijana Kodele, Irena Kodre, Irena Kogoj, Janž Kompare, Klavdija Kovač, Nastja Kovšca, Špela Kovšca, Silvana Kožman, Irena Krapež, Sara Krapež, Natalija Krašna, Grega Kravos, Urška Kravos, Petra Kržič,  Erika Lah Semenič, Jana Lemut, Mojca Ličen, Urban Lukin, Adrijana Marc, Erik Michelizza, Meta Nagode, Tjaša Pesjak, Damjana Petrovčič, Anita Pintar, Janja Posega, Agata Praček, Maruša Praček,Tamara Remec, Vesna Robba, Silvija Rolfi, Melita Rožič, Mirjam Slokar, Tanja Srebot, Alenka Stopar, Meta Stres, Meta Šček, Tjaša Šček, Dolores Šen, Jerneja Škrlj, Ana Štokelj, Andreja Štrancar, Saša Štrukelj,  Maja Šuštar, Tina Trošt Petrič, Erika Velikonja, Polona Vidrih, Nuša Vidmar, Ines Vitežnik, Tajana Vitkovič, Lucija Žonta.

Spremljevalke otrokom s posebnimi potrebami: Tina Repič, Taja Hrovatin, Kristina Curk, Ana Sluga, Danijela Čibej, Nina Jerkič

Kuharji: Mark Bratina, Urška Benčina, Ana Curk, Janja Ferjančič, Kristina Furlan, Martina Vidmar, Jožica Koren, Jasmina Bratina, Romana Rudolf

Kuharske pomočnice: Florijana Ferjančič, Suzana Kobal, Nives Žorž, Sabina Medić, Venčka Kete, Martina Kovač, Marjetka Koren, Polona Bizjak,  Brigita Koren, Valentina Leban

Perice: Tanja Bratina, Lidija Bolčina,  Marjetka Koren,  Mirsada Muhić

Čistilke: Hamida Halilović, Hatiđa Selava, Emira Mahmić, Mirsada Muhić, Mirzeta Zorić, Marjetka Koren, Polona Bizjak,  Valentina Kranjc, Indira Smajić, Stana Petković

Vzdrževalci: Anton Žvokelj, Valentin Krapenc, Rudolf Lampe

Ekonom: Rajko Pregelj